Головна

Мапа сайту

Контакти

Виробники

Відеоматеріал

Фотоматеріал

Планування


Україна, м. Дніпро, просп. Сергія Нігояна, 62 оф.414
+38(067)368-08-92; +38(050)265-51-25; e-mail:v.voichak@gmail.com

Прайси на обладнання

Вживане обладнання

Акції на обладнання

Спеціальні пропозиції

Новинки обладнання

Форуми

RSS канал

русский ◊ українська

Архів статей: 2011 | 2012 | 2013 | 2014 |

НА ГОЛОВНУРемонт, обслуговування, діагностика, запасні частини ◊ Гума з шипами: плюси і мінуси

Гума з шипами

Гума з шипами: плюси і мінуси



Неабиякі холоди зробили автомобільні дороги по всій Європі суцільним катком під відкритим небом. І якщо мешканці міст радіють такому погодного подарунку, адже на замерзлих річках і тротуарах можна без втоми кататися на ковзанах, то автомобілісти серйозно занепокоєні своєю безпекою на дорогах.

Крім того, що сильні морози роблять навіть самі «зимові» автошини твердими, як камінь, серйозно обмерзла траса, що не піддається очищенню, збільшує гальмівний шлях навіть при низькій швидкості до десятків метрів. Крім того, навіть в самому спокійному ритмі їзди, машиною дуже складно управляти.

Для того, щоб покришки зробили поїздку по місту і за його межами приємною і максимально безпечною, багато автолюбителів прагнуть придбати шини з шипами. І кажучи про шипованих гумі, професіонали радять не вдаватися до постачання такими допоміжними матеріалами гуму самостійно.

Важливо розуміти, шиповані шини зроблені зі спеціального матеріалу, і якщо гума передбачає вставку шипів, то на ній є спеціалізовані НЕ розсічені шашки, а в деяких моделях на цих самих шашках вже зроблений поглиблення для установки шипів.

Важливим знанням для водіїв новачків є те, що шини Йокохама та й будь-які інші шиповані шини не передбачають їзду на твердій сухій поверхні. Це означає, що покришки доведеться негайно поміняти, як тільки спадуть холоду, і з асфальту зійде сніг. Інакше шипи будуть розхитуватися, гнутися або зовсім випадати. Слід зазначити, що втрата 4-6 шипів не вплине дуже сильно на безпеку руху, але якщо їх випаде більше, можуть виникнути складнощі. Крім того, шипи на сухому асфальті псують і дорожнє покриття, і саме ця причина послужила для заборони такого виду гума на дорогах багатьох Європейських країн.

Якщо ви все ж купили гуму, яка передбачена для вставки в неї шипів, краще зробити це відразу ж, інакше під час їзди отворах буде накопичуватися пісок і бруд, що призведе до пошкоджень і розтягування гуми. А це в свою чергу зробить її непридатною більш для вставки в неї шипів.

Крім того, слід пам'ятати, що їзда на шипованих гумі робить рух більш гучним, а в добавок до цього, шипи ускладнюють рух, чим і призводять збільшеному обсягом вживання палива. При виборі гуми потрібно враховувати безліч чинників, наприклад погодні умови та сезонні коливання температур.

Більш ранні статті



09.11.2011 - Сайлент-блок

06.11.2011 - Випробувальне та допоміжне обладнання для професійних СТО автомобілів